Nabídka Nemocnice Šumperk

Pracovní příležitost

Instrumentářka Typ: PDF dokument, Velikost: 96.11 kB

Dobré den,

V současné době strategicky poptáváme instrumentářky, tedy všeobecné sestry pracující na operačních sálech. Samozřejmě jsme připraveni i podpořit v dalším vzdělání praktické sestry, které by měli zájem v budoucnu vykonávat práci všeobecné sestry se zaměřením na perioperační péči.

Nemocnice Šumperk podporuje vzdělávání i v dalších oblastech:

-Odborné praxe studentů lékařských fakult,

-Odborné praxe studentů NLZP oborů na VOŠ a VŠ (všeobecné sestry, radiologičtí asistenti, fyzioterapeuté, ergoterapeuté)

-Absolventy střední školy s úspěšně dokončenou maturitou, podporujeme v absolvování tříletého kombinovaného studia na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické Šumperk, obor diplomovaná všeobecná sestra.

-Akreditovaný kvalifikační kurz sanitář – tento kurz pořádá Nemocnice Šumperk a.s. a je určen pro všechny osoby s minimálně základním vzděláním, kteří chtějí začít pracovat ve zdravotnictví. Bližší informace jsou k dispozici ZDE

Nemocnice Šumperk nabízí také nabízí pracovní místa, jejichž aktuální nabídka je pravidelně zveřejňována na kariérním webu https://kariera.nemocnicesumperk.cz/ a mohou se na ně přihlašovat i nezdravotničtí uchazeči.

S přáním pěkného začátku prázdnin

Ing. Kateřina Indrová
vedoucí personálního oddělení

Nemocnice Šumperk a.s.