Nemocnice Šumperk a.s. - nabídka volných pracovních míst a akreditovaný rekvalifikační kurz

Nabídka volných míst v Nemocnici Šumperk a.s. Šumperk
Nabídka volných pracovních míst se týká konkrétních pozic:
- zedník,
- provozní elektrikář
- dispečer pro technický dispečink
- sanitář pro centrální příjem
- sanitář pro centrální operační sály

Dispečer pro technický dispečink

Provozní elektřikář

Zedník

Sanitář pro centrální příjem

Sanitář pro centrální operační sály

V návaznosti na volné pracovní místa v Nemocnici Šumperk a.s. - pozice Sanitář na centrálních operačních sálech a Sanitář na centrálním příjmu, bychom Vás chtěli informovat, že nástup na tyto pracovní pozice je možný ihned i bez předchozích pracovních zkušeností a požadovaného vzdělání. Odpovídající vzdělání si pak zaměstnanci v průběhu zaměstnání doplní absolvováním akreditovaného kurzu Sanitář.

Akreditovaný rekvalifikační kurz Sanitář začíná 12.9.2022 a je určen všem, kteří chtějí svému profesnímu životu dát nový směr.  Absolvováním tohoto akreditovaného kurzu získávají absolventi odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Sanitář a mohou se uplatnit nejen v Nemocnici Šumperk a.s., ale také ve všech jiných zdravotních a sociálních zařízeních.

Dispečer pro technický dispečink .pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 128,6 kB

provozni_elektrikar_pdf.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 118,15 kB